Архивы рубрики ‘Ігри найкращі в світі’

Dishonored 2: киллер-пацифист

  Продовження Dishonored обережно розширило всесвіт гри та успішно переніс все краще від першої частини в нову. «Газета.Ru» повернулася в Дануолл, знову опинився в біді, щоб зірвати новий державний переворот.   Емілі йде в бій Дануолл — не те місто, де може довго панувати спокій. Як раз коли Емілі Колдуин, дочка головного героя Корво Аттано, […]

Як працює Prisma і при чому тут нейромережі Мережа на творця

Після неймовірного успіху додатки Prisma, принцип якого заснований на нейросетях, багатьох зацікавив принцип роботи цієї таємничої технології. «Газета.Ru» з’ясувала, що чекає людей в майбутньому, засіяному нейросетями.

MarsTV Dota 2 League Winter 2015

У світі проводиться безліч кибертурниров різного рівня, на яких ми можемо спостерігати бій найкращих команд за перемогу, за звання кращого і, звичайно ж, за призові. Команда Logitech G завжди в курсі подій і підтримує гравців.

7 найбільш очікуваних ігор 2015 року

Найбільш багатообіцяючі гри 2015 року   2015 рік обіцяє бути насиченим для всіх геймерів незалежно від того, яку платформу вони віддають перевагу: ПК, PlayStation чи Xbox. «mobigid.com.ua» обрала сім найбільш очікуваних ігор, які будуть представлені в цьому році.

П’ять головних ігор 2014 року

Destiny Онлайновий екшен від студії Випдіе, відомій насамперед як розробник знаменитої серії Halo. Destiny чекали дуже довго — і не дарма. Геймерам явно полюбився світ Destiny: за останніми даними, гравці провели в ньому 872 404 449 годин. За сюжетом гри людство пережило розквіт і падіння цивілізації і було врятовано загадковим істотою, по імені Мандрівник, — […]