Архивы рубрики ‘Apple’

Apple Watch пророчат провал Почему аналитики считают, что «умные» часы не выполнят план продаж

  Аналітики все частіше сумніваються в успіху Apple Watch. Згідно з їх думку, технічні недоліки нового пристрою, проблеми з виробництвом і поставками, неправильне позиціонування і зайва складність «розумних» годин для користувачів призведуть до їх провалу у продажу.

Музичний капітан Apple продемонструвала OS X, iOS і Apple Music

Корпорація Apple продемонструвала оновлені ОС для смартфонів, ПК і смарт-годин, а також абсолютно новий музичний сервіс Apple Music. У понеділок на конференції WWDC в Сан-Франциско корпорація Apple провела масштабну презентацію. На сцені виставкового комплексу Moscone Center був представлений цілий ряд цікавих новинок, які напевно припадуть до душі всім користувачам «яблучних» гаджетів.

Яким буде автомобіль від Apple

Apple розлучилася з планами щодо створення свого телевізора, але продовжує розробляти власний автомобіль, який поїде по дорогах до 2020 року. Яким буде авто від творців айфона та інших культових гаджетів, розповідає «mobigid.com.ua». За даними Bloomberg, в лютому 2015 року в проекті по створенню автомобіля брало участь близько 200 осіб. Багато з них були експертами не […]

Apple «випадково» показала новий iPhone

  Apple: витоки і передбачення Згідно з прогнозами одного з найвідоміших аналітиків, що спеціалізується на продуктах компанії Apple, новий iPhone можуть уявити в серпні. Тим часом сама Apple мимоволі чи навмисне показала новий смартфон, який, можливо, прийде на зміну iPhone 5c. Відомий «Apple-оракул» аналітик Мін-Чі Куо з KGI Securities, вже зробив багато точних прогнозів щодо […]

Apple одягає годинник

  Компанія Apple провела в понеділок презентацію під назвою Spring Forward. Як і очікувалося, на ній були розкриті подробиці щодо розумних годин Apple Watch і представлений оновлений MacBook. провела текстову онлайн-трансляцію заходу Apple.